Викладачі К-ПНУ отримали нагороди до Дня фізичної культури і спорту

Сьогодні день розпочався із приємного. У конференц-залі К-ПНУ ректор університету Сергій Копилов вручив науково-педагогічним працівникам факультету фізичної культури грамоти комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської та студентської молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту», а саме: Миколі Прозару, завідувачу кафедри спорту і спортивних ігор; Олександрові Алєксєєву, старшому викладачеві кафедри спорту і спортивних ігор; Ірині Райтаровській, старшому викладачеві кафедри спорту і спортивних ігор; Євгенові Козаку, доценту кафедри спорту і спортивних ігор. Почесною грамотою комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської та студентської молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту» Сергій Анатолійович привітав декана факультету фізичної культури Івана Стасюка.

Висловлюємо вітання науково-педагогічному колективу факультету фізичної культури із професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я та подальших успіхів на благо alma mater!