Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції “БАБИН ЯР: пам’ятати по-українськи”

Напередодні Дня вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру запрошуємо всіх охочих долучилися до онлайн-конференції «БАБИН ЯР: пам’ятати по-українськи”, яка відбудеться 28 вересня 20210р. о 14:00 год на платформі Zoom Meeting.

Онлайн-конференція “БАБИН ЯР: пам’ятати по-українськи”  відбудеться за участю відомих істориків, політологів і громадських діячів, за сприяння Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ( м. Кам’янець-Подільський) та  підтримки онлайн-студії “Діє-Слово” (керівник проєкту – Олена Заславська) й  Асоціації єврейських громадських організацій та общин України, “ВААД  України”.

Співорганізатори онлайн-конференції: ГО “Товариство Сонця та Місяця” (голова – Лора Підгірна, українська письменниця, громадська діячка, аспірантка К-ПНУ), ГО “Подільська  освітня платформа”  ( голова  – Оксана Почапська, доцентка кафедри журналістики К-ПНУ), БФ “Ми Кам’янчани” ( голова – Володимир Мельниченко, народний депутат України  VIII скликання).

Спікери онлайн-конференції:

– Василь Кобильник, проректор з науково-педагогічної роботи К-ПНУ, депутат Кам’янець-Подільської міської ради, лідер фракції “Європейська Солідарність” та депутатської групи “Ми Кам’янчани”;

– Йосиф Зісельс, український громадський діяч і дисидент єврейського походження, діяч українського єврейського руху, виконавчий співпрезидент «ВААД України», виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України;

– Анатолій Подольський, директор Українського центру вивчення історії Голокосту;

– Михайло Тяглий, співробітник Українського центру вивчення історії Голокосту, відповідальний редактор часопису «Голокост і сучасність. Студії в Україні і світі», фахівець із  вивчення проблеми Геноциду ромів в Україні 1941-44 років;

– Алік Гомельський, письменник, історик, дослідник  історії УНР, автор численних публікацій  і книг на тему українсько-єврейських відносин.

Модератор заходу – Лора Підгірна, аспірантка історичного факультету К-ПНУ, громадська діячка.

Долучитися до дискусії, поставити питання у спеціальному чаті зможе кожен охочий.

Відеозапис конференції буде оприлюднено в соцмережі Facebook,  на сторінках вищезазначених громадських організацій та сайті онлайн-студії “Діє-Слово”, про що буде повідомлено додатково.

Доєднатись до конференції можна за покликанням:

“Бабин Яр: пам’ятати по-українськи.”

Topic: Конференція

Time: Sep 13, 2021 02:00 PM Kiev