Викладачі К-ПНУ зустрілися з випускниками шкіл Кам’янця-Подільського

17 вересня науково-педагогічні працівники К-ПНУ відвідали Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області. Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Наталія Гевчук, доцент кафедри української мови Інна Беркещук та старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна розповіли учням 11 класу про переваги і особливості навчання у виші.

Також випускникам розповіли про цікаве студентське життя та дозвілля на кожному факультеті. Учні мали змогу ознайомитися зі спеціальностями, за яким готують фахівців. Крім цього, до фонду бібліотеки було передано науково-методичну літературу викладачів університету.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету