Результати участі в грантовому проєкті «Visegrad and Ukraine Dialogues on Climate Change and Sustainable Development»

З 09 до 11 вересня в Миколаєві проходив Міжнародний форум «Зміна клімату та сталий розвиток: нові виклики століття». Участь у заході взяла доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри екології Оксана Семерня. Форум організований у межах проєкту «Visegrad and Ukraine Dialogues on Climate Change and Sustainable Development».

Основне завдання проєкту – звернути увагу на проблему сталого розвитку довкілля (зміни клімату), створити потужний хаб, до складу якого входитимуть університети-партнери з Польші та України. Центр стане ідеологічним екологічним центром для розвитку та обміну знаннями й досвідом між усіма цільовими групами.

Проєкт має на меті поєднати досвід і знайти шляхи взаємодії з академічними та соціальними суспільствами. Партнери проєкту: University of Presov, Faculty of Humanities and Natural Sciences, Slovakia Rzeszów University of Technology, Poland Palacký University in Olomouc, Department of Development and Environmental Studies Comenius University in Bratislava, Department of Environmental Ecology and Landscape Management, Slovakia Óbuda University, Hungary Координатор проєкту в Україні – Олена Мітрясова, професор кафедри екології Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

За результатами участі в заході Оксана Миколаївна опублікувала розділ “THE OPTIMAL SOLUTION FOR SUSTAINABLE ENVIRONMENTAL DEVELOPMENT» в англомовній колективній монографії “CLIMAT CHANCHE & SUSTAINBLE DEVELOPMENT: NEW CHALLENNGES OF THE CENTURY”. Монографію видано за сприяння Чорноморського національного університету імені Петра Могили (Україна) спільно з Жешувським технологічним університетом (Польща) як проміжний етап реалізації Гранту Grant #22110149. Наступний захід у межах грантового проєкту – Весняна екологічна школа (із 22 березня до 24 березня 2022 року), у якій братиме участь Оксана Миколаївна.

Пресцентр, Оксана Семерня, доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри екології