Учням шкіл Дунаєвеччини розповіли про славетну історію та діяльність К-ПНУ

20 вересня завідувач кафедри початкової освіти, кандидат філологічних наук Наталія Гудима та завідувач кафедри географії, кандидат географічних наук Ігор Касіяник відвідали школи Дунаєвеччини. Учням Дунаєвецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Голозубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області дали поради і рекомендації щодо успішного вибору майбутньої професії і закладу вищої освіти, де вони можуть реалізувати свій потенціал.

Науково-педагогічні працівники К-ПНУ поінформували майбутніх абітурієнтів про умови вступу до вишу. Випускники дізналися про діяльність факультетів та освітні програми, за якими здійснюють освітній процес в університеті. Крім того, вони отримали інформацію щодо організації наукової та виховної діяльності студентів і викладачів вишу.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету