Особливості роботи університету в умоваж “жовтого” рівня епідемічної небезпеки

Відповідно до розпорядження ректора К-ПНУ Сергія Копилова № 72 від 22.09.2021 р. «Про роботу університету в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», з огляду на те, що станом на 22 вересня 2021 року 80,7% (82,2% – науково-педагогічні та педагогічні працівники, 78,8% – інші працівники) працівників університету мають один із документів, що підтверджує:

˗ отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

˗ негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), лекційні заняття для академічних груп студентів, об’єднаних у потоки з кількістю більше 50 здобувачів вищої освіти проводитимуть із використанням технологій дистанційного навчання. У разі наповненості лекційних аудиторій під час проведення навчальних занять, що передбачають об’єднання в потоки (групи) не більше 50% за умови забезпечення максимальної дистанції між здобувачами вищої освіти, лекційні заняття для академічних груп з кількістю більше 50 здобувачів вищої освіти можуть бути проведені в аудиторіях.

Семінарські, практичні, лабораторні заняття із навчальних дисциплін, передбачених робочими навчальними планами з відповідних спеціальностей для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів, проводитимуть в аудиторіях університету.