Екскурсія студентів-економістів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на підприємство «Авант-Агро»

У межах вивчення навчальних дисциплін “Вступ до спеціальності” і “Товарознавство продовольчих товарів” студенти-економісти 1 та 4 курсів відвідали ПП “Авант-Агро”. Здобувачі ознайомилась із виробництвом хлібобулочних виробів ТМ “Ванат”, поспілкувалась із технологом, представниками економічного відділу. Майбутні фахівці переконались у важливості спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво і торгівля”. Організаторами навчальної екскурсії були гарант освітньої програми “Економіка підприємства” доцент кафедри економіки підприємства Олександр Свідер, старші викладачі Тетяна Боднарчук і Вероніка Буторіна.

Представники кафедри висловили побажання подальшої співпраці зі стейкхолдером.

Вероніка Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства