Щиро вітаємо доцента кафедри української мови, ученого секретаря вченої ради К-ПНУ Наталію Коваленко з успішним захистом докторської дисертації!

22 вересня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.173.01 Інституту української мови НАН України відбувся успішний захист дисертації кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови, керівника навчально-наукової лабораторії з діалектологічних досліджень, ученого секретаря вченої ради Університету Огієнка Наталії Коваленко на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова (науковий консультант ¬– доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценко).

Офіційні опоненти: доктор філологічних наук, професор, професор кафедри документознавства та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі Марина Навальна; доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української філології та загального мовознавства ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Катерина Глуховцева; доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Наталія Венжинович.

Щиро вітаємо Наталію Дмитрівну та її наукового консультанта Павла Юхимовича з успішним захистом дисертації та бажаємо наснаги в професійному зростанні, успіхів у втіленні наукових задумів!