Світла й вічна пам’ять доценту кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Анатолію Гуцалу

Ректор і науково-педагогічний колектив університету висловлює щирі співчуття з приводу смерті Анатолія Гуцала, доцента кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, почесного краєзнавця і відомого археолога України.

Усе своє наукове життя Анатолій Федорович присвятив археології. Проводив практично-семінарські заняття, керував написанням бакалаврських, магістерських робіт, педагогічною та археологічною практикою студентів-істориків. За роки своєї роботи у виші Анатолій Гуцал підготував багато вчителів історії, суспільствознавства та правознавства, а також археологів, істориків і краєзнавців.

Вічна пам’ять Вам, Анатолію Федоровичу… Спочивайте з миром….