Вітаємо завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктора педагогічних наук, доцента Тетяну Опалюк із присудженням премії в номінації ” Кращий науковець”

23 вересня за результатами засідання комісії з визначення кандидатур на присудження премії імені Миколи Дарманського завідувачеві кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктору педагогічних наук, доценту Тетяні Опалюк було присуджено премію в номінації ” Кращий науковець”.

Хмельницька обласна премія імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки (далі – Премія) присуджується за вагомий внесок у розвиток освіти та науки як на Хмельниччині, так і в усьому освітньому та науковому просторі України. Основна мета Премії – сприяти науковому та професійному росту освітян і науковців, що є важливим чинником розвитку освіти та науки в сучасному полікультурному просторі області.

Висловлюємо щирі вітання із вагомим науковим здобутком і бажаємо нових успіхів і досягнень!