Магістратура у Великій Британії: можливості стипендіальної програми Chevening

Chevening Scholarship – міжнародна стипендіальна програма, яка дозволяє студентам із понад 160 країн світу здобути магістерський ступінь у Британських університетах. Фінансує програму Міністерство закордонних справ і справ Співдружності націй Великої Британії. Стипендія покриває вартість навчання, витрати на проживання та авіапереліт. Більше ніж 450 українців уже скористалися цією програмою.

Вимоги до кандидатів:

• лідерські якості;
  • диплом бакалавра;
  • щонайменше 2 роки досвіду роботи;
  • упевнено спілкуватись англійською мовою (Chevening не ставить конкретних вимог, усе залежить від університету й обраної навчальної програми).

Ваша спеціальність та вік не важливі – кожен має шанс!

Заявку на участь у програмі потрібно заповнити до 02 листопада 2021 року. Водночас необхідно вступити на навчання в університеті у Великій Британії до 14 липня 2022 року. Після завершення навчання стипендіати зобов’язані повернутись до України щонайменше на 2 роки.

Вичерпна інформація про програму і процедура подання документів розміщена на ресурсі https://www.chevening.org/.

Відділ міжнародних звязків