К-ПНУ отримав безкоштовний тестовий доступ до баз даних EBSCO

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка отримав безкоштовний тестовий доступ до баз даних EBSCO, який триватиме до 31 грудня 2021 року.
Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових і реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини й екології. Додаткова інформація про доступні бази даних за покликанням.
Доступ до баз даних EBSCO надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost у локальній мережі К-ПНУ без внесення логіну та паролю.
Для під’єднання віддаленого доступу звертайтесь у читальний зал електронної бібліотеки К-ПНУ.
Інструкції з користування пошуковими системами EBSCO:

За інформації бібліотеки університету