Про управлінські процеси в К-ПНУ, підготовку до акредитаційної експертизи та діяльність разових спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня «доктор філософії»: актуальні питання ректорату

07 жовтня відбулося планове засідання ректорату. Розпочав зустріч ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який ознайомив членів ректорату, керівників структурних підрозділів щодо нормативно-правових та розпорядчих документів  в галузі освіти, закцентував увагу на особливостях організації освітнього процесу  в умовах «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Згідно з порядком денним на засіданні було розглянуто низку важливих питань, зокрема перший проректор Володимир Дубінський ознайомив присутніх з результатами комплексного внутрішнього аудиту управлінських процесів в університеті (у контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки).

Проректор з науково-педагогічної роботи  Василь Кобильник проаналізував стан підготовки до акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм спеціальностей університету першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти у 2021-2022 навчальному році. Проректор з наукової роботи Світлана Миронова ознайомила членів ректорату з організацією діяльності разових спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня «доктор філософії».

За результатами обговорення питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.