Завершилась наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2021-2022 навчальному році

05-06 жовтня в К-ПНУ відбулась наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2021-2022 навчальному році.

Здобувачі вищої освіти працювали в 13 секціях (із підсекціями) в навчальних корпусах університету. На засіданнях студенти презентували свої наукові напрацювання в межах зазначеної сфери і конкретної тематики, демонстрували перспективу свого наукового дослідження.

06 жовтня було підбито підсумки конференції, відзначено кращі доповіді студентів. За результатами участі в науковому заході кращі доповіді студентів будуть опубліковані в черговому випуску «Збірника наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».

Пресцентр, відділ наукової роботи