Перемога в Європейському конкурсі юних науковців «European Union Contest for Young Scientists»

Уперше за всю історію участі представник Малої академії наук України посів перше місце  в Європейському конкурсі юних науковців «European Union Contest for Young Scientists», який відбувся 17-19 вересня в Іспанії. Перемогу в конкурсі Європейського Союзу для молодих учених здобув Ілля Наливайко з науково-дослідною роботою «Властивості можливих контрприкладів до гіпотези Сеймура» (науковий керівник – доцент кафедри математики К-ПНУ Олексій Зеленський).

Конкурс ЄС для молодих учених був започаткований Європейською комісією у 1989 році для сприяння співробітництву між талановитими молодими людьми з різних країн, а також, щоб відкрити для них можливість працювати під егідою провідних дослідницьких установ та вчених Європи.

Вітаємо Іллю та його наукового керівника із високим науковим здобутком, бажаємо професійних звершень, творчої наснаги, сил та енергії для подальшої наукової діяльності.

Науковий відділ,
пресцентр