Розпочато приймання заявок для участі в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

18 жовтня розпочалося приймання заявок для участі в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови, який розпочнеться у листопаді.

Мета конкурсу – розвиток в учнівської і студентської молоді стійкої мотивації і свідомого прагнення до вивчення української мови.

Завдання для ІІ Всеукраїнського відкритого марафону розробила група вчителів і викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Участь у марафоні можуть взяти учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Марафон відбудеться в чотири етапи. Учасники, які пройдуть всі етапи, отримають сертифікати, а ті з них, що наберуть найбільшу кількість балів – дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Для участі в марафоні необхідно подати заявку за покликанням bit.ly/3FQ1lCB та зареєструватися на платформі HUMAN з 18 до 31 жовтня 2021 року.

За інформацією сайту Міністерство освіти і науки України