Учні Чемеровеччини зустрілися з науково-педагогічними працівниками К-ПНУ

19 жовтня випускники загальної середньої освіти Чемеровецької селищної територіальної громади зустрілися з науково-педагогічними працівниками К-ПНУ.

Владислав Гарбар, старший викладач кафедри географії та методики її викладання, Юлія Данчук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології, та Оксана Галайбіда, доцент кафедри англійської мови, відвідали Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК, Чемеровецький навчально-виховний комплекс №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», Жердянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Зарічанський ліцей і Кугаєвецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Для майбутніх абітурієнтів проведені зустрічі були надзвичайно актуальними та пізнавальними. Вони отримали відповідь на свої питання, ознайомилися із правилами прийому до вишу та переліком спеціальностей факультетів. Бібліотекам закладів  представники університету подарувати  цінну літературу.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету