Відбулося перше засідання оновленого складу студентського сенату

12 жовтня в К-ПНУ відбулося перше засідання оновленого складу студентського сенату. Новообрана спікерка Ольга Яворська, студентка педагогічного факультету, розпочала зустріч із представлення голів студентських рад факультетів і гуртожитків, обраних минулого тижня на виборах. Зокрема це:

• Адріана Веркаш, голова студентської ради історичного факультету;
  • Олександра Данчук, голова студентської ради природничо-економічного факультету;
  • Валерія Доннікова, голова студентської ради української філології та журналістики;
  • Соломонія Каспрук, голова студентської ради факультету фізичної культури;
  • Ангеліна Мазур, голова студентської ради фізико-математичного факультету;
  • Марта Семочко, голова студентської ради факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи;
  • Владислав Степанянц, голова студентської ради факультету іноземної філології;
  • Зоряна Яцутик, голова студентської ради педагогічного факультету.

Згодом було запропоновано сформувати склад студентського сенату за напрямами, а саме: навчальна та наукова робота, культурно-масова робота, спортивно-масова робота, інформаційний та волонтерський напрями, а також обрати нових заступника спікера та писаря сенату.

На посаду заступника спікера обрали Адріану Веркаш, писаря студентського сенату – Данчук Олександру.

За напрямами роботи було вирішено сформувати такий склад студентського сенату:

• навчальна та наукова робота – Олександра Данчук;
  • культурно-просвітницька робота – Зоряна Яцутик;
  • спортивно-оздоровча робота – Соломонія Каспрук;
  • інформаційний напрям – Ангеліна Мазур;
  • волонтерська діяльність – Марта Семочко ;
  • захист прав студентів – Адріана Веркаш;
  • соціально-побутові питання – Дмитро Гедзик, голова студентської ради гуртожитку №5.

Крім того, присутні ознайомилися з нормативними документами, зокрема з Положенням про студентське самоврядування.

Засідання пройшло у дружній атмосфері, члени сенату обговорити плани на найближчий час. Переконана, що подальші зустрічі будуть не менш продуктивними, дружніми, і ми зможемо разом втілювати загальноуніверситетські та факультетські ідеї.

Олександра Данчук, голова студентської ради природничо-економічного факультету