Відбулися чемпіонат України та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті І.Кротона-Фірцака з важкої атлетики

Із 18 до 23 жовтня в с. Поляна Закарпатської області проходив чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті І.Кротона-Фірцака, у якому взяли участь 4 студенти факультету фізичної культури К-ПНУ.

За результатами змагань студент 1 курсу, КМСУ Денис Сокол у ваговій категорії 109 кг посів 1 місце, студент 1 курсу, МСУ Євген Присяжний у ваговій категорії 89 кг – 2 місце, а студентка 2 курсу, МСУ Ірина Сокальська у ваговій категорії 55 кг – 3 місце. Також у змаганнях взяв участь Денис Івасечко (вагова категорія 81 кг). Тренуються спортсмени у групі підвищеної спортивної майстерності з важкої атлетики ЗТУ Гурмана Л. Д.

Вітаємо призерів з успішним виступом і бажаємо подальших досягнень!

Спортивний клуб