Запрошуємо здобувачів вищої освіти до участі у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України»

Відкрито реєстрацію на участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України», організаторами якої є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства освіти і науки.

«Кращий студент України» – Всеукраїнська системна конкурсна програма, спрямована на виявлення та стимулювання подальшого розвитку студентської молоді країни.

Метою конкурсної програми є виявлення талановитих студентів, підвищення їх активності та сприяння формуванню життєвої позиції студентства.

Конкурс проходитиме в три етапи: університетський, регіональний і Всеукраїнський.

У межах конкурсу «Кращий студент України» визначатимуть наступні номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);

• Кращий студент-аналітик України;

• Кращий студент-громадський діяч України;

• Кращий студент-дизайнер України;

• Кращий студент-медійник України;

• Кращий студент-науковець України;

• Кращий студент-підприємець України;

• Кращий студент-програміст України;

• Кращий студент-профспілковий активіст України;

• Кращий студент-спортсмен України.

У кожній із номінацій буде визначено переможця, призерів другого та третього місця. У номінації «Кращий студент» додатково можуть бути визначені й інші категорії відповідно до рішення оргкомітету.

Подробиці та реєстрація на перший етап конкурсу на сайті за покликанням.

За інформацією сайту Міністерства і науки України