Високі спортивні досягнення вихованців викладачів-тренерів К-ПНУ Олександра Скавронського та Володимира Приходька

З 14 до 16 жовтня у м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті МС СРСР Янценко О.О. з боксу. У змаганнях взяли участь понад 180 учасників з-поміж 18 команд не лише України, а й світу.
Серед учасників у змаганнях взяли участь і вихованці ДЮСШ № 2. Тренують спортсменів науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури, зокрема: доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Олександр Скавронський і старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Володимир Приходько.
Вихованці наших тренерів посіли призові місця (І місце – Герман Боднарчук ( 60 кг); І місце – Ілля Нечипоренко (40 кг); ІІ місце – Ілля Шитіков (57 кг); ІІІ місце – Максим Маслюк ( 54 кг); V місце – Назар Ткач (54 кг)).
Вітаємо юних боксерів та їх тренерів – Олександра Скавронського і Володимира Приходька з успішним виступом та бажаємо нових спортивних перемог!
Спортивний клуб