Засідання вченої ради К-ПНУ: результати рейтингу викладачів, питання академічної доброчесності та підсумки вступної кампанії

28 жовтня відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ. Ректор університету, професор Сергій Копилов розпочав зустріч із  вручення диплома доктора філософії Руслані Гадюк (галузь знань Гуманітарні науки, спеціальність Філологія). Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Людмила Марчук.

Відповідно до порядку денного Сергій Анатолійович ознайомив членів вченої ради із пропозиціями щодо внесення змін до Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2021-2022 навчального року.

Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов підбив підсумки вступної кампанії 2021 і визначив пріоритетні завдання щодо вдосконалення профорієнтаційної роботи, організації та забезпечення прийому на навчання до університету у 2022 році.

Під час засідання вченої ради керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук ознайомив присутніх із результатами рейтингу науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в 2020-2021 навчальному році.

Стан дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти природничо-економічного факультету проаналізувала завідувач, професор кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор, голова Комісії з питань академічної доброчесності Наталія Мазур.

За результатами засідання вченої ради було ухвалено низку важливих рішень.