Бібліотекарі обмінялися досвідом

27 жовтня бібліотекарі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у науково-практичній конференції «Стратегія розвитку бібліотек закладів вищої освіти», яка проходила на платформі Zoom.

Засідання відкрила Олена Айвазян, директор наукової бібліотеки Хмельницького національного університету, голова методичного об’єднання бібліотек ЗВО Хмельницької області.

Учасників конференції привітали Олег Синюк, проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету та Надія Синиця, голова Хмельницького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація.

У роботі конференції взяли участь представники бібліотек ЗВО, а саме: Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського національного університету культури і мистецтв, Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького національного університету та публічних бібліотек: Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки і Центральної публічної бібліотеки Хмельницької міської територіальної громади.

Фахівці нашої бібліотеки підготували тези. На пленарному засіданні виступили Людмила Климчук, директор бібліотеки, з доповіддю «Діяльність бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка на допомогу освітньому процесу та інформаційній діяльності» та Андрій Кунцевич, завідувач відділу електронних інформаційних ресурсів, із доповіддю «Використання електронного ресурсу бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка в період дистанційного навчання».

Участь у спільних заходах сприяє обміну досвідом, підвищує професійний рівень бібліотекарів та надихає на впровадження нових і вдосконалення традиційних форм обслуговування користувачів.