Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в рейтингу «Top Universities in Ukraine 2021 Ukrainian University Ranking»

Вебпортал UniRank, який презентує неакадемічний рейтинг закладів вищої освіти світу, з огляду на популярність їхніх офіційних вебсайтів, у жовтні 2021 року оприлюднив рейтинг «Top Universities in Ukraine 2021 Ukrainian University Ranking».

Ранжування здійснюють на основі вебометричних даних із метою подання рейтингу популярності світових університетів, що базується на популярності їхніх вебсайтів з урахуванням трафіку, довіри та якості популярності.

Методологія рейтингу передбачає врахуання 5 вебпоказників: Moz Domain Authority, Alexa Global Rank, SimilarWeb Global Rank, Majestic Referring Domains, Majestic Trust Flow.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 68 місце серед 184 українських закладів вищої освіти.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти