Доцент кафедри екології Оксана Семерня – учасниця «Осінньої школи: стала енергетика та клімат – досвід ЄС для України»

Із 25 до 29 жовтня в межах Міжнародного грантового проєкту Еразмус+ Жан Монне «Кліматичне лідерство Європейського союзу» відбулася «Осіння школа: стала енергетика та клімат — досвід ЄС для України», участь у якій взяла Оксана Семерня, доктор педагогічних наук, доцент кафедри екології.

Під час роботи школи були розглянуті питання міжнародної кліматичної політики та партнерства, кліматичної адаптації громад, проаналізовано досвід та плани учасників щодо адаптації до зміни клімату, національної екологічної політики України в контексті зміни клімату, інвестування у стале майбутнє у світі та Україні: практики ЄС тощо.

За результатами участі всі учасники Школи отримали сертифікати.