День: 26.11.2021

Всеукраїнська науково-практична конференція «Олександр Завальнюк– особистість, талановитий учений-історик, визначний педагог і менеджер вищої освіти»

Запрошуємо всіх охочих долучитися до Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Олександр Завальнюк – особистість, талановитий учений-історик, визначний педагог і менеджер вищої освіти», присвяченої 70-річчю від дня народження академіка, доктора історичних наук, професора О. М. Завальнюка, яка відбудеться 30 листопада,  на платформі Google Meet.
Програма конференції

Студентка факультету української філології та журналістики Валерія Доннікова – учасниця Міжнародного інтеграційного проєкту

24 листопада 2021 року відбулася третя зустріч-обговорення студентських наукових робіт ХХV Міжнародної конференції «HOMO POLITICUS: RYTUAŁY, OBRZĄDKI, WYDARZENIA», що зреалізовує Міжнародний інтеграційний проєкт для студентів, магістрантів і аспірантів «SZKOŁA OTWARTEGO UMYSŁU» за сприяння Університету ім. Я. Кохановського в м. Кельце (Республіка Польща). До заходу приєдналися представники різних країн, зокрема України, Польщі, Казахстану та ін. Студентка ІІ курсу спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література), голова студентської ради факультету української філології та журналістики Валерія ДОННІКОВА блискуче виголосила доповідь «Орнітонім ЛЕЛЕКА в сучасному українському діалектному мовленні», підготовлену під час вивчення дисципліни «Етнолінгвістика»; керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО.

Читати далі