Студенти спеціальності Менеджмент взяли участь в онлайн-тренінгу «Як підвищити власну стресостійкість»

2 листопада студенти 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент під керівництвом доцента кафедри Надія Олійник у межах вивчення теми “Управління трудовими конфліктами з організації” взяли участь у тренінгу «Як підвищити власну стресостійкість», який провела провідний фахівець з профорієнтації міського центру зайнятості Наталія Ільєва.
Першокурсники мали можливість визначити власну стресостійкість і зрозуміти, наскільки вона важлива, також спробувати виконати способи підвищення стресостійкості.
Стресостійкість – комплекс особистісних якостей, що дозволяють переносити значні інтелектуальні, вольові та емоційні навантаження без особливих шкідливих наслідків для власного здоров’я, людей, які оточують, і власної діяльності.
Кафедра менеджменту