Всеукраїнське змагання вишів у межах Марафону написання листів

Щорічно 10 грудня до Дня прав людини організація Amnesty International в більшості країн світу проводить Марафон написання листів – правозахисний освітній захід, спрямований на поширення знання про права людини та залучення активних людей до захисту прав тих, хто зазнає необґрунтованих переслідувань.

Amnesty International одна з найстаріших правозахисних організацій у світі.

З 15 листопада до 20 грудня в межах Марафону відбудуться  Всеукраїнські змагання серед студентства закладів вищої освіти.

Метою цих змагань є залучення якомога більшої кількості студентів до руху за права людини й підтримання найактивніших команд.

Для участі у змаганні потрібно:

• організувати команди до трьох осіб від 18 років;
  • зареєструвати команду за посиланням (УВАГА: для реєстрації достатньо 1 людини);
  • пройти спеціальний тренінг від команди Amnesty International в Україні;
  • провести один або декілька заходів, присвячених Марафону написання листів;
  • зібрати якнайбільше Петицій;
  • опублікувати декілька фотографій зі свого заходу під хештегами #змаганняМНЛ2021 та #МарафонНаписанняЛистів у соцмережах.

Усі необхідні матеріали ви отримаєте окремим листом після реєстрації команди.

Команди будуть змагатися за поїздку в одну з європейських країн,  унікальний обмін досвідом із місцевою активістською секцією Amnesty International, брендовані подарунки Amnesty International та відзнаки про перемогу.

Запрошуємо охочих взяти участь у змаганнях!

Із детальною інформацією можна ознайомитися за покликанням.

За інформацією сайту Amnesty International