На черговому засіданні ректорату К-ПНУ обговорили актуальні документи в галузі освіти, розміщення інформаційних пакетів освітніх програм спеціальностей та рівень забезпеченості літературою

11 листопада відбулося чергове засідання ректорату К-ПНУ в онлайн-форматі. Розпочав засідання в. о. ректора університету, перший проректор Володимир Дубінський, який проінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про актуальні нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Ішлося про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, проведення конкурсу студентських наукових робіт, захист  персональних даних під час дистанційного надання освітніх послуг та обмежувальні протиепідемічні заходи для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

До порядку денного засідання внесені важливі питання діяльності університету та його структурних підрозділів, зокрема керівник навчально-методичного відділу Людмила Воєвідко проаналізувала стан розміщення на вебсайті університету інформаційних пакетів освітніх програм спеціальностей університету.

Директор  бібліотеки Людмила Климчук підбила підсумки моніторингу рівня забезпеченості навчальною та навчально-методичною літературою освітніх програм спеціальностей університету.

За результатами обговорення питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.