17 листопада – Міжнародний день студента

Студентський сенат Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка щиро вітає здобувачів із Міжнародним днем студента!
Цього дня бажаємо вам яскравих моментів у студентському житті, побільше перемог та досягнень у перших кроках до дорослого життя. Якнайбільше цікавих пригод, подорожей, хороших людей поруч. Хай ніколи не згасає зацікавлення до навчання. Невичерпного натхнення, успіхів і кохання!
Цінуйте кожну хвилину вашого безтурботного студентського життя!
Ольга Яворська,
спікер студентського сенату К-ПНУ
Профком студентів, аспірантів та докторантів К-ПНУ щиро вітає всіх огієнківців з Міжнародним днем студента!
Студентство завжди було рушієм змін. Саме вам, молодим, амбітним, рішучим, під силу реалізовувати найсміливіші задуми, розбудовуючи майбутнє нашої держави. Перед вами відчинені всі двері, тож упевнено прямуйте до успіху, підкорюючи всі вершини, здобуваючи всі перемоги.
Переконані, що досвід, здобутий у стінах університету Огієнка, буде першим упевненим кроком до вашої мети, а студентські роки стануть однією із найяскравіших сторінок у вашому житті.
Мрійте! Творіть! Дійте!
Зі святом!
Юлія Штефанко,
голова профкому студентів, аспірантів та докторантів К-ПНУ