Викладачі К-ПНУ відвідали заклади освіти Борщівщини

16 листопада викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали заклади освіти Борщівщини задля популяризації університету серед учнів випускних класів.

Доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець, старший викладач кафедри географії та методики її викладання Станіслав Придеткевич та старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна зустрілися з випускниками Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Борщівського навчально-вдиховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика», Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Майбутні абітурієнти ознайомилися з умовами вступу до університету, освітньою й науковою діяльністю студентів та викладачів. Викладачі відповіли на актуальні питання, які цікавили учнів. Також випускники дізналися про славетну історію університету Огієнка та переваги навчання у виші. Бібліотекам шкіл передали наукові праці вчених-огієнківців та книги про університет.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету