«Мовно-літературна кав’ярня»: зустріч із сучасним українським письменником, художником-ілюстратором Дмитром Кузьменком

Кафедра теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продовжує цикл зустрічей із сучасними українськими письменниками дитячої літератури. 18 листопада відбувся черговий онлайновий захід у форматі мовно-літературної кав’ярні. Гостем зустрічі був сучасний український письменник, художник-ілюстратор, редактор Дмитро Кузьменко (псевдонім – Кузько Кузякін). До кав’ярні завітали здобувачі вищої освіти спеціальності Початкова освіта К-ПНУ, учителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина.

Майже дві години зустрічі з письменником промайнули дуже швидко: учасники заходу вирішувати завдання, спрямовані на розвиток критичного мислення молодших школярів, з насолодою слухали, як автор читає свої твори. Учителі початкових класів аналізували роль творів Дмитра Кузьменка в підручниках з літературного читання, які є засобом розвитку читацької компетентності молодших школярів.

Надзвичайно пізнавально та цікаво пройшла зустріч у теплій та невимушеній атмосфері.

Уже незабаром, 24 листопада 2021 року, о 13.30 на платформі Zoom відбудеться третя зустріч у форматі мовно-літературної кав’ярні з Іваном Андрусяком, поетом, дитячим письменником, прозаїком, літературним критиком, перекладачем.

Запрошуємо долучитися всіх охочих!

Кафедра теорії та методик початкової освіти