«Спортивна гордість Кам’янеччини» – історичний нарис, присвячений 30-річчю незалежності України

Вийшов друком історичний нарис «Спортивна гордість Кам’янеччини», присвячений 30-річчю незалежності України. Рецензент видання – Сергій Копилов, доктор історичних наук, професор ректор К-ПНУ. Автори – науково-педагогічні працівники університету Олександр Шишкін, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, майстер спорту СРСР, доцент; Юрій Юрчишин, кандидат наук із фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання; Аліна Боднар, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету фізичної культури; Геннадій Бесарабчук, заслужений тренер України з пауерліфтингу, кандидат педагогічних наук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

У нарисі відтворена історія розвитку спорту Кам’янеччини за період незалежності України, проаналізовано досвід участі спортсменів регіону в змаганнях різного рівня, наведено короткі відомості про людей, які зробили внесок у розвиток фізичної культури і спорту Кам’янеччини.