Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників К-ПНУ з присвоєнням вченого звання доцента!

Відповідно до рішення Атестаційної колегії від 27 вересня 2021 р., наказу Міністерства освіти і науки України від 27 вересня 2021 № 1017 6 науково-педагогічним працівникам присвоєно вчене звання доцента:

• БАБЕЛЮКУ Олегу Володимировичу − доцента кафедри військової підготовки;
  • ГЕВЧУК Наталії Сергіївні − доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи;
  • ГУЦУЛУ Івану Андрійовичу − доцента кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва;
  • ПОЧАПСЬКІЙ Оксані Іванівні − доцента кафедри журналістики;
  • СВІДЕР Ірині Анатоліївні − доцента кафедри англійської мови;
  • ЧОПІК Олені Василівні − доцента кафедри корекційної педагогіки та                                                             інклюзивної освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників із вагомим здобутком і бажаємо подальших творчих досягнень!