Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка ініціює ювілейні заходи, приурочені 90-річчю від дня народження Михайлини Коцюбинської – відомої письменниці, активної учасниці руху шістдесятників. Зокрема, у грудні 2021 р. – лютому 2022 р. відбудеться Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція “Феномен Михайлини Коцюбинської в контексті доби” із залученням Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Музею шістдесятництва (м. Київ), Чернігівського музею-заповідника Михайла Коцюбинського, Орининського ліцею Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Програма конференції на 17-18 грудня.
Покликання на зустріч.