Академічна доброчесність як предмет обговорення в проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

16 грудня 2021 р. відбулася чергова онлайнова зустріч учасників другого циклу проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» із Зореславою Шевчук, методистом вищої категорії навчального відділу, кандидатом філологічних наук, яка обґрунтувала основні аспекти імплементації принципів академічної доброчесності в інституційну практику Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Останніми роками увага української наукової та освітньої спільноти все більше звернена до питань академічної доброчесності та впровадження міжнародних академічних стандартів. Під час зустрічі спікерка розкрила зміст основних принципових положень дотримання академічної доброчесності та політику їх впровадження в інституційну практику закладу вищої освіти.

Учасники зустрічі активно обговорювали запропоновані спікером приклади практичних ситуацій із дотримання академічної доброчесності, пропонували свої бачення вирішення ситуацій на основі запропонованих принципів і заходів академічної доброчесності, якими повинні керуватися учасники освітнього процесу в закладі вищої освіти.

Продовжуємо працювати над реалізацією основних заходів системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти