Освітню програму Соціальна допомога зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

21 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обговорено питання акредитації освітніх програм. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньої програми Соціальна допомога зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Вітаємо науково-педагогічний колектив кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи та гаранта освітньої програми – завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, доцента Тетяну Опалюк з успішним проходженням акредитації!

Бажаємо нових наукових звершень і подальших професійних успіхів!