Професіоналізм науково-педагогічних працівників як предмет обговорення в проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

У сучасний період розвитку інформаційного суспільства значно зростають вимоги до спеціальних (фахових) компетентностей науково-педагогічних працівників закладу вищої освіти, адже саме вони формують професіоналізм як основу педагогічної майстерності.

12 січня 2022 р. відбулася онлайнова зустріч учасників проєкту зі спікером ДУТКЕВИЧ Тетяною Вікторівною, завідувачем, професором кафедри психології освіти, кандидатом психологічних наук, професором.

Під час зустрічі Тетяна Вікторівна обґрунтувала основні аспекти формування професіоналізму науково-педагогічного працівника та його тайм-менеджменту.

Також учасники зустрічі обговорили основні складові професійного становлення викладача університету, серед яких: креативність, інноваційність, раціональність, робота в команді  та ін., що сприятиме розбудові системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Університеті Огієнка.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти