Чергове засідання ректорату: покращення навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм і стан організації роботи зі сприяння працевлаштуванню випускників К-ПНУ

13 січня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Відповідно до порядку денного зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Керівник навчально-методичного відділу Людмила Воєвідко проаналізувала навчально-методичне забезпечення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які проходитимуть акредитаційну експертизу у 2021-2022 навчальному році, та заходи щодо його поліпшення.

Керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський ознайомив присутніх зі станом організації роботи зі сприяння працевлаштуванню випускників університету та результатами моніторингу інформації про їхнє професійне зростання.
За результатами засідання члени ректорату ухвалили низку важливих рішень.