Співпраця зі стейкхолдерами кафедри економіки підприємства К-ПНУ

На лекцію до першокурсників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей Економіка підприємства та Облік і оподаткування завітав експерт-практик з альтернативних джерел енергії та енергозбереження – Марек Константинів.

Зустріч відбулась у межах вивчення дисциплін “Нормативно-правове регулювання господарської діяльності” (старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна) та “Основи наукових досліджень” (професор кафедри економіки підприємства Ірина Ящишина).

Майбутні економісти ознайомились із методикою економічного обгрунтування енергозбереження, реалізацією принципів сталого розвитку на практиці та ознаками четвертої промислової революції, нормативно-правовим супроводженням використання альтернативних джерел енергії.

Запрошений підприємець, викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти відзначили важливість співпраці закладів вищої освіти з представниками бізнесу і узгодили можливі напрями подальшої взаємодії.

Вероніка Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства