Нові зустрічі в межах проєкту “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ”

21 січня відбулася чергова онлайнова зустріч учасників проєкту зі спікером Тетяною Дуткевич, завідувачем, професором кафедри психології освіти, кандидатом психологічних наук, професором.

Під час зустрічі учасники продовжили обговорення основних аспектів формування професіоналізму науково-педагогічного працівника, зокрема когнітивно-інструментального складника його професійної свідомості.

Тетяна Вікторівна, побудувавши свою зустріч на активному діалозі з учасниками проєкту, обґрунтувала основні елементи мотиваційно-ціннісного складника, до якої належить позитивне ставлення до професії, інтерес і схильність до неї, бажання вдосконалювати свій професіоналізм, прагнення задовольняти матеріальні й духовні потреби, працюючи за своїм фахом.

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти