Вчена рада онлайн: підсумки 2021 року та планування роботи університету на ІІ семестр 2021-2022 навчального року

27 січня відбулося чергове засідання вченої ради університету. Відповідно до порядку денного засідання розпочали із розгляду звіту про наукову та науково-технічну діяльність Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2021 рік та визначення пріоритетних завдань на 2022 рік (доповідала проректор з наукової роботи Світлана Миронова).

Олена Сідорова, головний бухгалтер університету, проаналізувала фінансово-господарську діяльність університету в 2021 році та визначила шляхи її удосконалення у 2022 році.
Вадим Зданюк, заступник голови комісії з питань академічної доброчесності, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат педагогічних наук ознайомив присутніх зі звітом комісії з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2021 рік.

Наприкінці засідання відбулося голосування щодо затвердження Плану роботи університету на ІІ семестр 2021-2022 навчального року, Плану роботи вченої ради університету на ІІ семестр 2021-2022 навчального року, Плану роботи ректорату на ІІ семестр 2021-2022 навчального року.

За результатами засідання вченої ради було ухвалено відповідні рішення.