Студентка К-ПНУ Олександра Чернуха – срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики

22-23 січня в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів, на якому в дисципліні “потрійний стрибок” срібло виборола першокурсниця факультету фізичної культури Олександра Чернуха ( тренер – зовнішній сумісник, викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання Олег Вергуш). У стрибках у висоту золото виборов студент 2 курсу факультету фізичної культури Павло Козловський продемонструвавши результат 2.01 (тренер – доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заслужений тренер України Василь Ліщук).

Вітаємо спортсменку із перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Спортивний клуб