Відбувся квест «Десять мовних заповідей Івана Огієнка» (до 140-річчя від дня народження Івана Огієнка)

27 січня в навчально-науковому інституті української філології та журналістики пройшов квест «Десять мовних заповідей Івана Огієнка», присвячений 140-річчю від дня народження Івана Огієнка.

Участь у змаганні взяли дві команди студентів 1 курсу. Учасники успішно пройшли всі випробування квесту. Відтак за результатами фінального завдання перемогу виборола синя команда.

Переможців оголосили організатори квесту – студентки 3 курсу інституту української філології та журналісти Марина Кір’янова-Щур і Мирослава Деркач. Виголосили промову та вручили солодкі призи, які презентував профком, завідувач кафедри української мови, професор Людмила Марчук та старший викладач кафедри української мови Римма Монастирська.

К-ПНУ продовжує реалізовувати заходи до 140-річчя від Дня народження Івана Огієнка. Стежте за новинами!

Марина Кір’янова-Щур і Мирослава Деркач, студентки 1 курсу

інституту української філології та журналістики