У К-ПНУ відбулося тренувальне ЗНО з історії України

29 січня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося тренувальне ЗНО з історії України, під час якого учні 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти мали можливість перевірити свій рівень знань відповідно до програми підготовки до ЗНО-2022.

Важливість запропонованого формату саме тренувального ЗНО для учнів полягала в тому, що крім виконання різного рівня складності завдань і визначення конкретного бала, була проведена робота над помилками. Зокрема, науково-педагогічні працівники історичного факультету детально проаналізували кожне із завдань, пояснивши учням найбільш поширені помилки та суперечності процесу вибору правильних відповідей. Це дозволило кожному з учнів виявити можливі прогалини в знаннях та окреслити шляхи їх усунення.

Також учні отримали інформацію про спеціальності історичного факультету і перспективи працевлаштування.

Олександр Юга,
кандидат історичних наук, старший викладач,
заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи