Щасти Вам, дорогі випускники!

Традиційно взимку в Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка проходять урочистості з нагоди особливого свята – випуску магістрів 2022!

Отримання диплома – це не лише чергова перемога в житті кожного студента, а ще один важливий крок до мети, яку кожен обрав. Попереду кожного з вас цікаве, вже не студентське життя, позаду – модульні, заліки, іспити та незабутні роки навчання в Університеті Огієнка!

Понад 500 випускників денної та заочної форми навчання отримали дипломи ступеня вищої освіти “магістр”!

Ректорат щиро вітає вас з отриманням дипломів магістра! Міцного здоров’я, невичерпної енергії, наполегливості для реалізації задумів. Нехай ваше життя буде яскравим та успішним. Сміливо крокуйте вперед і пам’ятайте, що Ви – успішне майбутнє нашої країни!

Щасти Вам, дорогі випускники!

Природничо-економічний факультет
« of 54 »