Студенти К-ПНУ – призери командного чемпіонату України з легкої атлетики

29 – 30 січня в Сумах проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, у якому взяли участь студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

З бігу на 800 м перемогу  здобув студент факультету фізичної культури, майстер спорту України Олег Миронець (тренер – доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заслужений тренер України Василь Ліщук).

У дисциплінах 1500 м та 3000 м виступав студент 3 курсу Андрій Атаманюк (тренер – доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заслужений тренер України Василь Ліщук).

Олександра Чернуха спробувала свої сили в дисциплінах “потрійний стрибок” та “стрибок у довжину” (тренер – викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання Олег Вергуш).

Щиро вітаємо спортсменів і бажаємо подальших успішних змагань!

Спортивний клуб