Онлайн-зустріч “Навчання в ЄС безкоштовно: Словаччина”

Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт?

Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Саме тому вони запрошують Вас на онлайн-зустріч, під час якої спікери та спікерки розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у Словаччині.

Що на вас чекає? Безцінна інформація про:
– особливості системи вищої освіти в Словаччині;
– вимоги до вступу на бакалаврські та магістерські програми;
– стипендії для українських студентів;
– рекомендації щодо адаптації в Словаччині.

Спікер заходу – Юрій Грицак, учень третього року в LEAF Academy – Міжнародної середньої школи-інтернату (Словаччина, Братислава), голова комітетів у Моделі Європейського Парламенту в Словаччині (з 2020), Yale Young Global Scholars Alumnus (2021), засновник проєкту International Diplomacy Platform (проведення конференцій-моделей з 2019).

Дата проведення заходу23 лютого о 18:30

Місце проведенняонлайн-платформа Zoom

Дедлайн реєстрації: 22 лютого о 18:30

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням.

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 23 лютого (якщо підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com)

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas.