Чергова зустріч в межах проєкту “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ”

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти продовжує реалізацію другого циклу проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ».

04 лютого відбулася чергова зустріч учасників проєкту зі спікером Людмилою Римар, завідувачем практики університету.

Під час зустрічі предметом обговорення стала практична підготовка здобувачів вищої освіти, яка є однією із важливих форм організації освітнього процесу, від якості якої залежить конкурентоздатність випускників на ринку праці. Для успішної роботи та якісного рівня її організації і проведення, молодий фахівець повинен володіти необхідними теоретичними уміннями й навичками, а також ефективно застосовувати їх на практиці.

Людмила Михайлівна зауважила, що вдосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти здійснюється з метою забезпечення формування конкурентоспроможних фахівців спеціальностей університету.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти