Участь К-ПНУ в розробленні статуту і стратегії розвитку регіональної туристичної організації на Хмельниччині

04 лютого в Хмельницькому департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації провели засідання робочої групи щодо створення у Хмельницькій області регіональної організації Мережі знань Національної туристичної організації України.
Мережа НТОУ – постійно чинний науково-консультаційний орган, створений для спільної генерації та поширення практичних знань із метою сталого розвитку туристичної сфери України. Місія Мережі знань НТОУ – поєднати теорію з практикою; скоротити дистанцію між тими, хто генерує знання в секторі туризму, і тими, хто застосовує ці знання на практиці. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, зокрема науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, увійшли до ініціативної групи щодо розроблення статуту і стратегії розвитку регіональної туристичної організації на Хмельниччині.
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи